محل تبلیغات شما
حوالت به صاحب این محرم به مادرم حضرت زهرا به جدم امام حسین به عموم حضرت عباس که هیچ کس جرأتشو نداره در مقابلش ایستادگی کنه. حوالت به قرآن. به یک یک موی سپید عمه ام حضرت زینب. به مادرم حضرت زهرا به گلوی حضرت علی اصغر به رشادت حضرت علی اکبر به دلاوری های حضرت قاسم به تنهایی امام حسن در کوچه های کوفه. به غربت امام زمان به رنج های هریک از این حضرات در طول حیاتشون.
یه وقت فکر نکنی فراموش کردم و دیگه نفرینت نمیکنما.
نه. شبانه روز در حال نفرینتم و اگر مجسمه طلای خالص از من بسازی، هیچوقت سرثانیه ای حلالت نمیکنم.
به وسعت و کیفیتی که بارها بهت گفتم، شبانه روز در حال نفرینتم و هیچ وقت نمی بخشمت و حلالت نمیکنم.
دنیای فانی را به تو دادم. آخرت جادوان لایموت و لایحیی مال منه.
نزد مادرم حضرت زهرا، جلوتو میگیرم. نزد حضرت رسول الله، نزد امام حسین، نزد امام زمان، نزد یک یک خانواده و اجدادم.
سرثانیه ای به وسعتی که گفتم نمی گذرم ازت. عذاب دائمیت هرثانیه شدیدتر و بیشتر میشه.
دعا و توسل فایده ای نداره. چون از روز اول میدونستی و 2 سال بازیم دادی. همین جور میاد روش و سرثانیه ای ازت نمیگذرم.
اولاد رسول الله و حضرت زهرا هستم و به وسعت و کیفیتی که گفتم جلوتو میگیرم و ازت نمیگذرم

سر فمن مثقال ذرة شرا یره ایستاده‌ام

« فاطمة بضعة منی فمن أغضبها أغضبنی »

نزد مادرم پل صراط...

حضرت ,نزد ,امام ,ای ,یک ,مادرم ,حضرت زهرا ,مادرم حضرت ,سرثانیه ای ,حوالت به ,نفرینتم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی اختیاری دبیر تاریخ آذربایجانشرقی-مرند رقص توهم وبلاگ ساندترک congaphopa Terry's blog عناوین ألسَّلاَمُ عَلَیکِ یَا فَاطِمَةَ المَعصُومِه بِنتِ مُوسَی بنِ جَعفَر (ع) وبسایت آموزشی آسون بخون! سایت امروز ratecorti