محل تبلیغات شما
الهی هیچوقت خوشبخت نشی، الهی دست به طلا میزنی خاکستر بشه، الهی هیچگاه نتونی ازدواج کنی که 4-3 ساله منو کوبیدی برای شوهر و هرچه زمان میگذره فراموش میکنی بامن چه کرده ای و تازه طلبکارمم میشی. الهی هیچوقت نتونی ازدواج کنی و کنار هیچ پسری به آرامش نرسی که با عواطف و احساسات من بچه سید بازی کردی و به اضمحلال کشاندی ام و بعد رهایم کردی و حالا تازه طلبکارمم هستی.
الهی دائما گرفتار باشی، الهی یکی هفت خط تر از خودت چنان وابسته و لهت کنه و بعد ولت کنه و بره و تو در باورش بسوزی و رهایی نداشته باشی،
سرپل صراط به سلابه و 4 میخ می کشمت

الهی در دنیا و آخرت بحق مادرم حضرت زهرا؛ از نور معنویت و هدایت محروم باشی و روز قیامت حیران و سرگردان
شب و روز نفرینت میکنم.
آه من بچه سید یتیم مظلوم میگیردت. جدای سرپل صراط
حوالت به قرآن به آیات و کلمات قرآن
حااااااااااالم ازت به هم میخوره که هی فراموش میکنی و با گذشت زمان مث آفتاب پرست رنگ عوض میکنی و تازه طلبکارمم میشی. تف تو صورتت

سر فمن مثقال ذرة شرا یره ایستاده‌ام

« فاطمة بضعة منی فمن أغضبها أغضبنی »

نزد مادرم پل صراط...

الهی ,طلبکارمم ,تازه ,میکنی ,میشی ,بچه ,تازه طلبکارمم ,طلبکارمم میشی ,و تازه ,فراموش میکنی ,ازدواج کنی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش انواع خمیر گیر-خمیرهم نز-خمیرکن-پهن کن-میکسر-میکسر قنادی-میکسر70لیتری-پاتیل -خیمر پهن کن قنادی - خمیر پهن کن نانوایی - پاتیل - فر قنادی - تن scattypmelo Francesca's game kerquilambgril مرجع ماشین آلات صنایع چوب omhudtisbpor Agatha's blog Rosemary's receptions nidepipi ewimloge